Wewnętrzna Mądrość

Warsztaty Rozwojowe na Teneryfie: Relacja

Co się działo podczas warsztatów rozwojowych "Wewnętrzna Mądrość"

Warsztaty rozwojowe “Wewnętrzna Mądrość” na Teneryfie właśnie dobiegły końca. Ten magiczny tydzień był niezwykłym czasem, który każdy z nas doświadczył bardzo głęboko.

Program składał się z zajęć, podczas których uczestnicy mieli okazję przez kilka dni zagłębić się w samym sobie, odstresować, wyciszyć umysł, a także zrozumieć swoją Wewnętrzną Mądrość i bardziej uwierzyć w siebie…

Warsztaty rozwojowe zostały ułożone w taki sposób, by każdy mógł zadbać o ciało, umysł i duszę jednocześnie!

Program składał się z części praktycznej, jak i teoretycznej, ale najważniejszym ich elementem była praca uczestników nad własnymi doświadczeniami i wspólne rozważania nad dokonanymi odkryciami. W tym celu spotykaliśmy się całą grupą we wspólnym kręgu, gdzie każdy z osobna miał możliwość wypowiedzieć się i być wysłuchanym.

Celem warsztatów “Wewnętrzna Mądrość” było stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoliła doświadczyć spokoju, wyciszenia, skupienia na sobie oraz przekraczania własnych granic możliwości.

 

Dużą wartością zajęć było to, że odbywały się w grupie osób, które interesują się rozwojem osobistym. Dzięki temu uczestnicy wzajemnie mogli poznać wiele indywidualnych podejść i doświadczeń innych osób, inspirować się nimi, a jednocześnie odkrywać te elementy, które dla nich na dany moment w życiu były najważniejsze czy najbardziej potrzebne.

Zobacz film, co się działo w trakcie 7 dni na warsztatach

Co zawiera program "CUD na Teneryfie"

Program warsztatów rozwojowych na Teneryfie “Wewnętrzna Mądrość” obejmuje:

  • jogę, która jest nie tylko modną praktyką, ale też wysiłkiem mającym korzystny wpływ na samodyscyplinę oraz samopoczucie. Badania naukowe potwierdzają, że joga ma znaczący wpływ zarówno dla psychiki człowieka, jak i dla zdrowia całego organizmu. Tradycja jogi trwa od setek lat, a w tych ostatnich zyskuje ona pozycję liderki wśród aktywności fizycznych i ćwiczeń. Jogę ćwiczą nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, dlatego można uznać, że jest uniwersalnym źródłem samodoskonalenia.
  • medytację – to jedna z technik relaksacji, która pomaga oczyścić umysł, wyzbyć się codziennego napięcia psychicznego i wejścia w stan całkowitego rozluźnienia i wyciszenia. Dodatkowo medytacja uodparnia na stres, poprawia naszą pamięć, a także dodaje energii.
  • pranajamę, czyli praktykę świadomego oddechu, która realnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Jest to proste narzędzie, którego możemy użyć do walki ze stresem. Korzyści płynące z umiejętności odstresowania się mają wpływ na ogólną jakość naszego życia.
  • pływanie z intencją, które jest porannym pływaniem w oceanie z określeniem indywidualnej intencji, z jaką będziemy pływać w danym momencie. Czym jest świadoma intencja – jak i po co ją stworzyć? Mówi się, że we wszechświecie właśnie wszystko zaczyna się od intencji. Bo ważne jest nie tylko to, co robimy, ale nasza intencja, czyli dlaczego właśnie to robimy? Świadoma intencja jest czymś w rodzaju małego ziarenka, które zaczyna kiełkować i bujnie rosnąć w momencie, kiedy trafi na żyzną glebę oraz dobre warunki. Dlatego wszystko, o czym myślimy lub czemu poświęcamy swoją uwagę, prędzej czy później stanie się częścią naszej rzeczywistości. Warto wyznaczać świadomą intencję i tym samym kreować życie, które jest spełnieniem pragnień i marzeń. Ponadto intencja lubi wodę i ruch, dlatego pływanie w oceanie intencją sprzyja szybszemu spełnianiu się tej intencji.
  • malowanie intuicyjne, które jest szczególnym rodzajem nieformalnej praktyki medytacji.To bycie zaangażowanym w proces twórczy, w chwili obecnej. Taki rodzaj tworzenia prowokuje do zaglądania w głąb siebie, obserwacji przepływających myśli, pojawiających się emocji oraz do wrażeń płynących z ciała. Kiedy już się skupiamy i wyciszamy – umysł, ciało i serce współgrają z uwagą całkowicie skoncentrowaną na tym doświadczeniu. Wszystko jest takie, jakie ma być. Wszystko jest takie, jakie jest. Jesteś w tu i teraz. Jesteśmy świadkami każdego pociągnięcia pędzlem. Malowanie intuicyjne, to nie tylko tworzenie obrazów, to przede wszystkim odkrywanie swego wnętrza i słuchanie swojej intuicji.
  • taniec intuicyjny, który jest formą medytacji w ruchu. Pomaga pozbyć się blokad z ciała, podnieść poziom wibracji, przywrócić energię życiową i połączyć się z wewnętrznym głosem intuicji. Zajęcia dedykowane są wszystkim tym, którzy lubią spontaniczny taniec, który oparty jest na ruchu intuicyjnym z muzyką w tle. Poprzez taki taniec porzucamy codzienne role, maski, formy i przez godzinę bawimy się intuicyjną interpretacją bodźców. Ta praktyka zdecydowanie pozwoli poczuć Ci wolność i odprężenie!
  • zwiedzanie Teneryfy, czyli wycieczki objazdowe po najpiękniejszych miejscach na wyspie, tj. Maska, Park Narodowy Teide, Vilaflor, etc. oraz rejs katamaranem po wybrzeżu Teneryfy i oglądanie delfinów w ich naturalnym środowisku. To niezapomniane wrażenia i doświadczenia, które na długo zapamiętasz po powrocie do domu.

Zobacz zdjęcia z warsztatów na Teneryfie "Wewnętrzna Mądrość" 31.05-7.06.2022

Ta edycja warsztatów okazała się ogromną niespodzianką dla nas -organizatorek, dla prowadzących zajęcia, ale zwłaszcza dla uczestników! Każdy wyjechał zachwycony, z podniesioną energią pozytywnych wibracji oraz z nadzieją na jeszcze lepsze jutro. Bardzo cieszymy się, że mogłyśmy uczestniczyć w tak wielu transformacjach ludzi, którzy nam zaufali. Jesteśmy bardzo wdzięczne, że możemy realizować ten projekt z serca, dla serca. 

 

Zdecydowałyśmy, że będziemy organizować regularnie ten program, ponieważ jest bardzo poruszający i transformujący. Dlatego jeśli czujesz, że potrzebujesz pozytywnych zmian w swoim życiu, chcesz odnaleźć wiarę w siebie, nauczyć się słuchać swojego serca i poczuć prawdziwy spokój, że wszystko jest dobrze, to przyleć na kolejną edycję warsztatów “Wewnętrzna Mądrość” ! Zapisy już otwarte! Liczba miejsc ograniczona.

Zobacz opinie i wrażenia uczestników pierwszej edycji warsztatów "Wewnętrzna Mądrość" 2022

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach jogi i samorozwoju na Teneryfie

Warsztaty rozwojowe “Wewnętrzna Mądrość” na Teneryfie mają bardzo bogaty program, który może zmieniać się przy kolejnych edycjach i dopasowywać do potrzeb uczestników. Zobacz aktualny program warsztatów “Wewnętrzna Mądrość” i zapisz się na kolejną edycję.

 

Warto zainwestować w siebie i skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia, ponieważ korzyści jakie odczujesz po warsztatach, są bezcenne! Zobacz opinie naszych uczestników z poprzedniej edycji. Zauważysz szybkie i głębokie zmiany, korzystnie wpływające na kondycję fizyczną, umysłową i emocjonalną.

 

 

Z takich wczasów wrócisz zrelaksowany, kreatywniejszy, pozytywnie nastawiony do świata i ludzi oraz naładowany energią miłości. 

Jak możesz wziąć udział w warsztatach rozwojowych na Teneryfie

Aby wziąć udział w warsztatach rozwojowych na Teneryfie, sprawdź szczegóły na naszej głównej stronie, na której opisujemy jaki aktualnie proponujemy program warsztatów rozwojowych, w jakim terminie, oraz czy są dostępne miejsca (liczba miejsc ograniczona do max. 14 osób). Możesz bezpośrednio zapisać się online! Otrzymasz dalsze instrukcje we wiadomości email. Wejdź na stronę zapisu i zarezerwuj swoje miejsce dziś!

Zapraszamy do wspólnej podróży! Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas wiadomość.

wyjazdy zagraniczne

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *