FAQ

Eventy & Wyjazdy Grupowe na Teneryfę

Zajmujemy się kompleksową usługą organizacyjną, wyjazdów grupowych na Teneryfę.

Jeśli szukasz firmy, która zorganizuje dla Ciebie wyjazd grupowy typu incentive, szkolenia lub warsztaty rozwojowe na Teneryfie, CUD na Teneryfie pomoże zrealizować Twój pomysł. 

Sprawdź poniżej najczęściej zadawane pytania, dotyczące wyjazdów grupowych na Teneryfę.

FAQ- najczęściej zadawane pytania

Organizujemy wyjazdy grupowe dla osób prywatnych, małych i dużych firm, coachów, trenerów, influencerów, agencji eventowych i biur podróży.

Organizujemy wyjazdy grupowe, składające się z minimum 6 osób pełnopłatnych. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o maksymalną ilość uczestników.

Każdy wyjazd grupowy wymaga wpłaty zaliczki, która jest ustalana drogą mailową. Kwota zaliczki zależy od rodzaju zakwaterowania i programu wyjazdu. Zaliczka płatna 

w momencie podpisania umowy o współpracy. Pozostała kwota jest uregulowana 3 tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia.

Oferta cenowa jest ważna 7 dni od daty jej otrzymania i nie wiąże się z zagwarantowaniem realizacji wyjazdu. Do chwili otrzymania podpisanej umowy ze strony Zamawiającego – Wykonawca nie ma obowiązku rezerwacji terminu i programu wyjazdu.

Fakturę wystawiamy dla polskich firm, z zerowym podatkiem VAT. Na życzenie – istnieje możliwość zapisania w umowie, a następnie zawarcia w adnotacjach faktury dodatkowej treści,

np.: „obsługa turystyczna wyjazdu szkoleniowego”, „obsługa turystyczna konferencji” itp.

Ceny zawierają prowizję agencyjną za wykonanie usługi zorganizowania wyjazdu grupowego. Ostateczna cena, którą oferujemy na osobę, zależy od uzgodnionych wcześniej oczekiwań i preferencji wyjazdu.

 

Marża dla Coachów/Trenerów etc.

Ceny nie zawierają prowizji Zlecającego (prowizja naliczana według własnego uznania, co oznacza, że ostateczną cenę wraz ze swoją marżą, Zlecający przedstawia swoim potencjalnym uczestnikom wyjazdu). 

7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, Zlecający jest zobowiązany dostarczyć Wykonawcy listę uczestników wyjazdu, wraz z sugerowanym podziałem na pokoje.

Zlecający zobowiązuje się do zebrania ilości uczestników ustalonych w ofercie. W przypadku nie zebrania ustalonej w ofercie, minimalnej ilości osób na wyjazd grupowy na Teneryfę, Zlecający zobowiązuje się dopłacić Wykonawcy różnicę finansową, która pokryje koszty zorganizowania wyjazdu brakującej liczby osób.

Istnieje możliwość zwiększenia grupy, jeśli są dostępne miejsca w ośrodku/hotelu. Zmiana ilości uczestników, wymaga dopłaty ustalonej wcześniej kwoty za każdego uczestnika.

  1. Kontaktujesz się z nami drogą mailową z chęcią organizacji wyjazdu grupowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi gotowymi programami wyjazdów dla firm oraz dla grup.
  2. Otrzymujesz formularz z pytaniami dotyczącymi oczekiwań wyjazdu 
  3. Wypełniasz formularz zgodnie z potrzebami i informacjami, które są znane na dany moment (a następnie go odsyłasz do nas).
  4. W przypadku wątpliwości co do odpowiedzi na pytania w formularzu,skontaktuj się z nami, abyśmy mogły pomóc w jego wypełnieniu.
  5. Po ustaleniu wszystkich oczekiwań względem wyjazdu, przygotujemy ostateczną ofertę z ceną na uczestnika.
  6. Po zaakceptowaniu naszej oferty, spisujemy prostą umowę  współpracy, a następnie po wpłacie zaliczki, rezerwujemy miejsce w ośrodku/hotelu na Teneryfie.
  7. Po stronie Zlecającego, jest zebranie grupy uczestników wyjazdu i w przypadku Coachów/Trenerów etc. stworzenie programu warsztatów. 
  8. Naszym zadaniem jest zorganizowanie wszystkiego innego,co ustaliliśmy wcześniej, czyli np.: zakwaterowanie, catering, transfer z/na lotnisko, wycieczki i atrakcje, dodatkowe zajęcia wzbogacające program i opcjonalnie ubezpieczenie oraz przeloty. 
  9. Cena: ostateczna cena, którą oferujemy na osobę, zależy od uzgodnionych wcześniej oczekiwań i preferencji wyjazdu. 
  10. Marża dla Coachów/Trenerów etc. Ceny nie zawierają prowizji Zlecającego (prowizja naliczana według własnego uznania, co oznacza, że ostateczną cenę wraz ze swoją marżą, przedstawiasz swoim potencjalnym uczestnikom wyjazdu).

Nasza filozofia organizowania wyjazdów na Teneryfę


Jesteśmy ekspertkami w tym, co robimy i robimy to z ogromną pasją. Jesteśmy świadome, że unikatowy program skrojony na miarę to podstawa, dlatego za każdym razem staramy się wymyślać coś niezwykłego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Zawsze staramy się stworzyć niepowtarzalne programy wyjazdu grupowego, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Nietypowe zajęcia i warsztaty, unikalne doświadczenia i szyte na miarę aktywności to klucz do sukcesu.

 

Dlaczego warto z nami ?

-Mieszkamy na Teneryfie i tu jest nasze biuro

-Profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta

-Posiadamy bezcenne kontakty w różnych obszarach

-Oferujemy gotowe programy wyjazdów grupowych

-Oferujemy unikatowe atrakcje i warsztaty wzbogacające wyjazd

-Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży eventów

-Oferujemy współpracę Coachom, Trenerom, Influencerom, firmom małym i dużym

-Oferujemy współpracę agencjom eventowym na całym świecie

-Posiadamy bazę unikatowych ośrodków i hoteli na Teneryfie

Masz pytania? Napisz do nas