Kim jesteśmy i co robimy

Co to jest CUD na Teneryfie

Warsztaty i eventy na Teneryfie

CUD to agencja eventowa na Teneryfie

 

Organizujemy kursy, szkolenia, wyjazdy firmowe, wyjazdy edukacyjne, warsztaty, obozy, wyjazdy motywacyjne i wszelkie wyjazdy grupowe, dla coachów, małych i dużych firm, trenerów, korporacji, oraz Influencerów.


Projekt tworzymy w zespole: Klaudia Stawiarska i Kasia Smółka. Jako że jesteśmy firmą eventową, zafascynowaną rozwojem, CUD oznacza dla nas Ciało, Umysł i Duszę, bo to właśnie w tych obszarach się specjalizujemy.


Naszą misją jest, aby jak najwięcej ludzi zaznało szczęścia, harmonii i spokoju.

 

W tym celu, organizujemy również nasze autorskie warsztaty rozwojowe: “Wewnętrzna Mądrość” (edycja wiosenna) oraz “Wewnętrzna Radość” (edycja jesienna), na jednej z najpiękniejszych wysp kanaryjskich – Teneryfie, zwanej rajem na ziemi oraz wyspą wiecznej wiosny.

To tutaj właśnie ściągają z całego świata podróżnicy, celebryci, aktorzy, jogini czy sportowcy. To miejsce z niespotykaną energią, idealne dla regeneracji Ciała, Umysłu i Ducha.

Co możemy dla Ciebie zrobić

wyjaxdy mastermind na teneryfe
warsztaty team building na kanarach
 • Oferujemy propozycje gotowych programów wyjazdów grupowych – tematycznych, dla osób prywatnych, firm, coachów, trenerów etc. (wszystkie programy są elastyczne, dopasujemy szczegóły do Twoich potrzeb)
 • Zorganizujemy wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy, od prywatnych finek i willi, po kameralne i luksusowe hotele
 • Zorganizujemy catering, od wegańskiego po tradycyjne menu
 • Zorganizujemy atrakcje, wycieczki i dodatkowe zajęcia, wzbogacające Twój program wyjazdowy
 • Zorganizujemy transport z/na lotnisko
 • Zorganizujemy wynajem aut dla uczestników wyjazdu
 • Zorganizujemy wyjątkowe warsztaty rozwojowe od jogi, koncertu gongów, malowania intuicyjnego, tańca intuicyjnego, lekcji salsy, lekcji surfingu, lekcji nurkowania etc
 • Stworzymy wyjątkowy program wyjazdu, aby każdy zapamiętał te doświadczenia na zawsze
 • po za tym zorganizujemy Nasze autorskie warsztaty rozwojowe “Wewnętrzna Mądrość” lub “Wewnętrzna Radość”dla Twojej grupy
 • Jeśli marzysz o wczasach na Teneryfie innych niż zwykle, zbierz grupę znajomych, przyjaciół, współpracowników, a my stworzymy dla Was wyjątkowy program rozrywkowy / regeneracyjny / rozwojowy na Teneryfie
 • Oprócz firm i coachów, świadczymy również usługi dla osób prywatnych, które niekoniecznie chcą wyjechać na wyjazd firmowy czy warsztaty grupowe, napisz do nas i podziel się pomysłem na wyjazd grupowy, a my znajdziemy dla Was rozwiązanie  (P.S. organizujemy wyjazdy dla grup, od min. 6 osób) 

Zobacz nasze krótkie wideo

Zorganizujemy dla Ciebie wyjazd grupowy, event firmowy, kurs, mastermind, szkolenie czy warsztat rozwojowy na Teneryfie

Oferta dla firm i korporacji

Jeżeli chciałbyś szczególnie wyróżnić i zmotywować swoich pracowników, pobudzić w nich kreatywność, odstresować, zintegrować lub po prostu wynagrodzić ich za wspaniałe wyniki, przygotujemy dla Ciebie niezapomniany wyjazd firmowy. Zapewniamy kompleksową obsługę w organizacji podróży grupowych oraz warsztatów rozwojowych na Teneryfie. Wyślemy Ci propozycję programu rozwojowo-motywacyjnego, specjalnie dla Twojej grupy. Zapraszamy do kontaktu.

Oferta dla agencji eventowych

Organizujesz wyjazdy grupowe, firmowe, motywacyjne czy warsztaty rozwojowe w kraju? Masz już grupę lojalnych klientów, którzy korzystają chętnie z Twoich usług? Być może nadszedł czas, by poszerzyć swoją ofertę wyjazdową, o zagraniczne eventy grupowe na Teneryfie? Pomożemy Ci zrealizować Twój kolejny wyjazd dla grup na Teneryfie.

Oferta dla Coachów, Trenerów, Twórców Internetowych

Jesteś coachem, trenerem rozwoju osobistego lub duchowego, ekspertem w danym temacie, twórcą internetowym, tzn. prowadzisz kanał na YouTube, bloga lub aktywne Social Media? Zebrałeś lojalną grupę klientów lub społeczność wokół swojej marki, która kocha wszystko to, co dla nich robisz? Zaproponuj swoim odbiorcom, autorski program na Teneryfie! Pomożemy Ci zorganizować wyjazd dla Twoich ludzi, abyś mógł się realizować w nowym projekcie!

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wyjazdów integracyjnych dla firm, wyjazdów grupowych i warsztatów rozwojowych na Teneryfie.

wycieczki wyjazdowe dla firm na teneryfę

Co nas wyróżnia?

 
 • Jako pierwsze na Teneryfie, oferujemy współpracę dla coachów, firm i korporacji, dla twórców internetowych oraz dla agencji eventowych, organizujących wyjazdy rozwojowe na terenie Polski.
 • Tworzymy nasze autorskie warsztaty, oferujące bogaty program, który skupia się na rozwoju osobistym i duchowym jednocześnie, dzięki czemu mamy duże doświadczenie w organizacji wyjazdów grupowych.
 • Szerzymy ideę, iż pod względem budowania relacji w firmie, wyjazd integracyjny na Teneryfę, jest jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych narzędzi budowania zgranego zespołu. Gwarantujemy niezapomniane doświadczenia dla wszystkich uczestników wyjazdu.
 • Proponujemy rozwiązania udanych warsztatów rozwojowych, których jeszcze nikt wcześniej nie oferował.
 • Do każdego wyjazdu/ eventu, podchodzimy bardzo indywidualnie z pełnym profesjonalizmem.
 • W egzotycznych okolicznościach przyrody, w wyjątkowym otoczeniu, w totalnym oderwaniu od codziennej rutyny, stworzymy wyjątkowe wydarzenie dla uczestników Twojego programu.
 • Na Teneryfie słońce świeci prawie 365 dni w roku, a średnia temperatura roczna oscyluje w granicach 20-30 °C
 • Jesteśmy autentyczne, kochamy rozwój osobisty i duchowy, i działamy z wielką pasją w projekcie “Cud na Teneryfie”
 • Mieszkamy na Teneryfie od kilku lat i bardzo dobrze znamy tą wyspę. Dzięki temu możemy zaoferować organizację najlepszego wyjazdu grupowego, proponując wyjątkowe atrakcje i wycieczki oraz zajęcia i warsztaty rozwojowe.
 • Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami, które możemy wynająć na wyłączność.
 • Współpracujemy na miejscu z instruktorami jogi, medytacji, malowania intuicyjnego, tańca intuicyjnego i wielu innych zajęć, dzięki którym możesz wzbogacić swój program.
 • Posiadamy cenne kontakty do podwykonawców różnych usług.
 • Mamy doświadczenie w organizacji eventów i możemy zagwarantować najlepszą jakość naszych usług.
 • Nasze pierwsze warsztaty “Wewnętrzna Mądrość” okazały się ogromnym sukcesem! Zobacz film: 7 dniowa relacja z warsztatów.
 • Posłuchaj opinii uczestników, poprzedniej edycji warsztatów 

Zobacz, co nas wyróżnia

Kim jesteśmy

Kasia Smółka

Kasia Smółka

Cześć! Mam na imię Kasia. Mieszkam na Teneryfie od 12 lat i jestem permanentnie zakochana w tej egzotycznej wyspie. Od kilku lat moją pasją jest organizacja ślubów, dlatego spełniam się jako Wedding Planner na Teneryfie, tworząc firmę Exotic Wedding. Moimi mocnymi stronami są: zdolności organizacyjne, logistyczne, konsekwencja w działaniu, komunikacja, negocjacja oraz umijętność znajdywania najlepszych rozwiązań. Dla mnie “CUD” jest zwieńczeniem pasji oraz chęci pomocy ludziom, którzy chcą rozwijać się na Teneryfie.

Klaudia Stawiarska

Witaj! Jestem Klaudia. Mieszkam na Teneryfie od ponad 6 lat. Z zawodu jestem Event Managerem, a z pasji twórcą internetowym (Content Creator). Kiedy nie bloguję w tematyce biznesu i marketingu online, ćwiczę jogę, medytuję lub przyrządzam wegańskie dania w kuchni. Po za tym pośredniczę w kupnie i sprzedaży nieruchomości na Teneryfie, piszę bloga o Teneryfie i tworzę markę oraz kanał na YouTube Love Explore w temacie Teneryfy.

Projekt “CUD Teneryfie” jest spełnieniem moich marzeń! Cieszę się, kiedy mogę organizować wyjątkowe eventy i warsztaty, jednocześnie wspierać innych w ich rozwoju, a zarazem sama wzrastać.

Odkryj nasze autorskie warsztaty rozwojowe na Teneryfie I zorganizuj z nami swój wyjazd grupowy.

Jak to działa? Bardzo prosto! Ty zbierasz grupę, a my dla Ciebie organizujemy nasz wyjątkowy program!

“Wewnętrzna Mądrość” oraz “Wewnętrzna Radość” to propozycja programów rozwojowych dla osób, które chcą spędzić wakacje na Teneryfie, inaczej niż zwykle. Tworzymy przestrzeń, byś mógł zadbać o swoje Ciało, Umysł i Duszę holistycznie, pośród egzotycznych krajobrazów wyspy.

Nasze programy rozwojowe są starannie przygotowane z myślą o odkrywaniu najlepszej wersji Ciebie. Każda edycja jest zaplanowana według konkretnego tematu, który ma na celu zadbać o Ciało, Umysł i Duszę.

Doświadczeni trenerzy i instruktorzy z którymi współpracujemy na miejscu, pomogą Ci, aby proces zmian następował w sposób harmonijny, w tych obszarach które są dla Ciebie najważniejsze.

W każdym programie znajdują się zajęcia jogi, medytacji, świadomego oddechu, pływania z intencją, malowania intuicyjnego oraz wykłady rozwojowe.

Zobacz pełne opisy warsztatów i zorganizuj z nami swój kolejny wyjazd grupowy, pod którymś z naszych programów.

Zobacz nasze krótkie wideo
"Jak powstał pomysł na CUD"

Dlaczego Teneryfa to świetne miejsce na wyjazd grupowy, event firmowy lub warsztaty

Teneryfa jest największą i najbardziej znaną wyspą kanaryjską należącą do Hiszpanii, położoną na Oceanie Atlantyckim. Na wyspie znajduje się wulkan El Teide, otoczony księżycowym krajobrazem, który jest jednocześnie najwyższym szczytem Hiszpanii. Teneryfa jest bardzo urozmaicona krajobrazowo, występuje tu tropikalna roślinność, co sprzyja klimatowi mindfulness. Teneryfa to 70 plaż o rożnych kolorach i grubości piasku, bujna roślinność, lasy, łąki, góry i wzniesienia, zapierające w piersiach widoki i niesamowite przestrzenie. Wszystko to na jednej wyspie, na kilkudziesięciu kilometrach. 

Teneryfa to jedno z najcieplejszych miejsc, znajdujących się w Europie. Przylatując tu na wakacje, masz bardzo duże szanse mieć piękną pogodę przez cały pobyt, nieważne czy jest to styczeń, marzec czy sierpień.

Na Teneryfie można doświadczyć wielu atrakcji wodnych i lądowych, tj.: nurkowanie z żółwiami, rejs katamaranem i podziwianie delfinów i wielorybów w ich naturalnym środowisku, lot paralotnią, surfowanie, obserwowanie gwiazd z wulkanu El Teide, zabawa w najlepszym parku wodnym na świecie Siam Park, etc. 

Teneryfa Północ
Wioska Masca na Teneryfie

Teneryfa ma również wiele miejsc, które warto zobaczyć, m.in:

Każde miejsce jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, które zachwyci nawet najbardziej wymagających podróżników. Wszystko czego można sobie tylko wymarzyć….

Zapisz się na newsletter i bądź z nami na bieżąco

Jako agencja eventowa na Teneryfie, współpracująca z coachami, instruktorami, influencerami i firmami. Będziemy informować Cię o kolejnych wyjazdach grupowych, wydarzeniach czy warsztatach rozwojowych, organizowanych dla naszych klientów. Dzięki temu, będziesz mieć również okazję wzięcia udziału w innych warsztatach, niż tylko naszych autorskich. Jako pierwszy dowiesz się o każdej kolejnej edycji naszych autorskich warsztatów oraz będziesz mieć pierwszeństwo rezerwacji miejsca.

Zapisz się na newsletter i otrzymaj od nas w prezencie Checklistę 30- dniowego wyzwania, zadbania o Ciało Umysł i Duszę.

Równowaga Ciała, Umysłu i Duszy w 30 dni

Subskrybuj nasz kanał YouTube

Obserwuj nas w Social Media