TOP 3 polecane ośrodki na południu Teneryfy dla grup do 20 osób

Prywatny Ośrodek Alcala

Aparthotel Costa Adeje

Aparthotel Sur Tenerife

Willa Playa Paraiso

wyjazd firmowy na Teneryfę

Ośrodki i Zakwaterowanie na Teneryfie

Noclegi dla grup na Teneryfie.

Jeśli szukasz miejsca wypoczynku dla grupy zorganizowanej – czy to będą warsztaty, szkolenia czy grupowe wyjazdy firmowe – polecamy obiekty z którymi współpracujemy.

 

W naszej ofercie obiektów na Teneryfie znajdują się prywatne ośrodki pośród natury (tkz. finka), hotele i aparthotele w pobliżu plaży, kameralne hotele oddalone od turystyki, wśród natury i z pięknymi widokami, prywatne wille z możliwością rezerwacji na wyłączność dla całej grupy oraz prywatne ośrodki na północy Teneryfy.

Każdy obiekt jest starannie przez nas sprawdzony, aby mógł zapewnić wszystko, co niezbędne dla wyjazdów grupowych i eventów firmowych.

 

Poniżej prezentujemy zestawienie naszych najlepszych propozycji ośrodków i zakwaterowania na Teneryfie. 

Prywatne ośrodki pośród natury
Południe Teneryfy

Ośrodek Alcala

Niezwykle kameralny, a zarazem bajecznie klimatyczny, prywatny resort wśród plantacji bananowych w miejscowości Alcala, na południu Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 20 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 850€/osobę.

Playa Paraiso Teneryfa

Ośrodek Playa Paraiso

Ośrodek w klimatycznym stylu, niczym z wyspy Bali, pośród egzotycznej roślinności w miejscowości Playa Paraiso. Zakwaterowanie dla max 40 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) oraz salą do zajęć grupowych od 950€/osobę.

Projekt bez tytułu (1)

Ośrodek Guargacho

Ośrodek w egzotycznym klimacie, niczym z Tajlandii, pośród bujnej roślinności w miejscowości Guargacho. Idealny na 1-dniowe eventy dla grup do 70 osób.

Przykładowy koszt: możliwość rezerwacji całego ośrodka na jeden dzień w cenie 1200€.

Hotele i Aparthotele na Południowym Wybrzeżu Teneryfy

Aparthotel Fanabe

Ośrodek wypoczynkowy w turystycznej okolicy, najpopularniejszego kurortu Costa Adeje, na południu Teneryfy. Możliwość zakwaterowania mniejszych i większych grup.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 740€/osobę.

Aparthotel Costa Adeje

Resort znajduje się tuż przy plaży Playa Fañabé, na słonecznym wybrzeżu Costa Adeje, gdzie się zrelaksujesz i odpoczniesz. Możliwość zakwaterowania mniejszych i większych grup.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 690€/osobę.

Aparthotel Sur Tenerife

Ten nowoczesny aparthotel, znajduje się zaledwie 50m od plaży Fanabe, w popularnej dzielnicy Południa Teneryfy, Costa Adeje. Możliwość zakwaterowania mniejszych i większych grup.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób bez wyżywienia od 590€/osobę.

hotel na teneryfie dla grup

Hotel La Caleta 3*

Komfortowy hotel w spokojnej okolicy La Caleta, najpopularniejszego kurortu Costa Adeje. Hotel położony tuż przy plaży La Enramada.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 520€/osobę.

Aparthotel Sun Beach 3*

Hotel położony bezpośrednio przy szerokiej, długiej i piaszczystej plaży Fanabe, blisko popularnego deptaka, tętniącego życiem w Costa Adeje.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 620€/osobę.

Apartamentos Playa Fanabe

Komfortowy Aparthotel położony w centrum niezwykle rozrywkowego, wakacyjnego kurortu Costa Adeje. Idealny dla osób aktywnych, nastawionych na rozrywkę.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 6o0€/osobę.

Kameralne hotele wśród natury na Południu Teneryfy

Hotel Alcala

Przytulny hotel w wiejskim stylu, wśród plantacji bananowych w miejscowości Alcala, na południu Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 30 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 590€/osobę.

Hotel Armenime

Kameralny hotel wśród zieleni, w miejscowości Armenime, na południu Teneryfy. Dostępne 27 pokoi dwuosobowych z podwójnymi łóżkami.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia podstawowego (tylko śniadania) od 655€/osobę.

Ośrodek Guia De Isora

Klimatyczna, prywatna finca, z domkami w stylu glamping położona w miejscowości Guia de Isora na południu Teneryfy. Dostępne 11 domków i namiotów z podwójnymi łózkami (max 22 osoby). Idealne miejsce na warsztaty dla par.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia podstawowego (tylko śniadania) od 520€/osobę.

Prywatne Wille na Południu Teneryfy

Willa Playa Paraiso

Piękna willa, położona w miejscowości Playa Paraiso, niedaleko popularnego wybrzeża Costa Adeje. Ta bardzo przestronna Willa, oferuje doskonałe miejsce dla wyjazdów grupowych na Teneryfę! Zakwaterowanie dla 15-22 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 760€/osobę.

Willa Golf del Sur

Położona w spokojnej miejscowości Golf del Sur, niedaleko El Medano, bardzo przestronna Willa Golf del Sur, oferuje doskonałe miejsce dla wyjazdów grupowych na Teneryfę! Zakwaterowanie dla max 14 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 865€/osobę.

Willa Las Galletas

Przestronna Willa, położona w miejscowości Costa del Silencio, która w pełni uzasadnia swoją dosłowną nazwę "Wybrzeże Ciszy". Zakwaterowanie dla max 16 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 740€/osobę.

Willa Arona

Prywatna, luksusowa willa w spokojnej okolicy Chayofa (Los Cristianos), oddalona od zgiełku turystycznego, na południu Teneryfy z wieloma udogodnieniami. Zakwaterowanie dla max 30 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 930€/osobę.

Willa Puerto Santiago

Luksusowa, niesamowicie klimatyczna willa w spokojnej okolicy Puerto de Santiago, oddalona 500 m od plaży Playa La Arena na południowo-zachodnim wybrzeżu Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 16 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 930€/osobę.

Willa Orange

Położona w spokojnej miejscowości Chayofa, 5 km od wybrzeża Los Cristianos, bardzo przestronna Willa Orange, oferuje doskonałe miejsce dla wyjazdów grupowych na Teneryfę! Zakwaterowanie dla max 26 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 895€/osobę.

Willa Adeje

Piękny, dom w stylu rustykalnym, położony w miejscowości Callao Salvaje, dzielnicy Adeje, niedaleko popularnego wybrzeża Costa Adeje. Ta bardzo przestronna Willa, oferuje doskonałe miejsce dla wyjazdów grupowych na Teneryfę! Zakwaterowanie dla max 15 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 680€/osobę.

Prywatne ośrodki pośród natury
Północ Teneryfy

Posiadłość Puerto de la Cruz

Posiadłość w kolonialnym stylu, w spokojnej okolicy, oddalona od zgiełku turystycznego, na północy Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 12 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 710€/osobę.

Finka Rustica Fasnia

Prywatny resort z czterema domkami w rustykalnym stylu w miejscowości Fasnia, na południowym wschodzie Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 20 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 760€/osobę.

Wiejska Chata w górach

Prywatny resort pośród gór i szlaków trekkingowych, na północy Teneryfy. Kompleks posiada 5 domków i możliwość zakwaterowania dla max 16 osób.

Przykładowy koszt: zakwaterowanie na 7 nocy, dla grupy 10 osób z wliczoną opcją wyżywienia half board (śniadania i kolacje) od 795€/osobę.

Masz pytania?