Ośrodki i Zakwaterowanie na Teneryfie

Noclegi dla grup na Teneryfie.

Jeśli szukasz miejsca wypoczynku dla grupy zorganizowanej – czy to będą warsztaty, szkolenia czy grupowe wyjazdy firmowe – polecamy obiekty z którymi współpracujemy.

 

W naszej ofercie obiektów na Teneryfie znajdują się prywatne ośrodki pośród natury (tkz. finka), hotele i aparthotele w pobliżu plaży, kameralne hotele oddalone od turystyki, wśród natury i z pięknymi widokami, prywatne wille z możliwością rezerwacji na wyłączność dla całej grupy oraz prywatne ośrodki na północy Teneryfy.

Każdy obiekt jest starannie przez nas sprawdzony, aby mógł zapewnić wszystko, co niezbędne dla wyjazdów grupowych i eventów firmowych.

 

Poniżej prezentujemy zestawienie naszych najlepszych propozycji ośrodków i zakwaterowania na Teneryfie. 

Prywatne ośrodki pośród natury
Południe Teneryfy

Ośrodek Alcala

Prywatny resort wśród plantacji bananowych w miejscowości Alcala, na południu Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 20 osób.

Playa Paraiso Teneryfa

Ośrodek Playa Paraiso

Ośrodek w klimatycznym stylu, niczym z wyspy Bali, pośród egzotycznej roślinności w miejscowości Playa Paraiso. Zakwaterowanie dla max 70 osób.

Projekt bez tytułu (1)

Ośrodek Guargacho

Ośrodek w egzotycznym klimacie, niczym z Tajlandii, pośród bujnej roślinności w miejscowości Guargacho. Idealny na 1-dniowe eventy dla grup do 70 osób.

Hotele i Aparthotele na wybrzeżu

Aparthotel Fanabe

Ośrodek wypoczynkowy w turystycznej okolicy, najpopularniejszego kurortu Costa Adeje, na południu Teneryfy. Możliwość zakwaterowania mniejszych i większych grup.

Aparthotel Costa Adeje

Resort znajduje się tuż przy plaży Playa Fañabé, na słonecznym wybrzeżu Costa Adeje, gdzie się zrelaksujesz i odpoczniesz. Możliwość zakwaterowania mniejszych i większych grup.

Aparthotel Sur Tenerife

Ten nowoczesny aparthotel, znajduje się zaledwie 50m od plaży Fanabe, w popularnej dzielnicy Południa Teneryfy, Costa Adeje. Możliwość zakwaterowania mniejszych i większych grup.

Kameralne hotele wśród natury na Południu Teneryfy

Hotel Alcala

Przytulny hotel w wiejskim stylu, wśród plantacji bananowych w miejscowości Alcala, na południu Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 30 osób.

Hotel Armenime

Kameralny hotel wśród zieleni, w miejscowości Armenime, na południu Teneryfy. Dostępne 27 pokoi dwuosobowych z podwójnymi łóżkami.

Ośrodek Guia De Isora

Klimatyczna, prywatna finca, z domkami w stylu glamping położona w miejscowości Guia de Isora na południu Teneryfy. Dostępne 11 domków z podwójnymi łózkami (max 22 osoby).

Prywatne Wille na Południu Teneryfy

Willa Playa Paraiso

Piękna willa, położona w miejscowości Playa Paraiso, niedaleko popularnego wybrzeża Costa Adeje. Ta bardzo przestronna Willa, oferuje doskonałe miejsce dla wyjazdów grupowych na Teneryfę! Zakwaterowanie dla 15-22 osób.

Willa Golf del Sur

Położona w spokojnej miejscowości Golf del Sur, niedaleko El Medano, bardzo przestronna Willa Golf del Sur, oferuje doskonałe miejsce dla wyjazdów grupowych na Teneryfę! Zakwaterowanie dla max 14 osób.

Willa Las Galletas

Przestronna Willa, położona w miejscowości Costa del Silencio, która w pełni uzasadnia swoją dosłowną nazwę "Wybrzeże Ciszy". Zakwaterowanie dla max 16 osób.

Willa Arona

Prywatna, luksusowa willa w spokojnej okolicy Chayofa (Los Cristianos), oddalona od zgiełku turystycznego, na południu Teneryfy z wieloma udogodnieniami. Zakwaterowanie dla max 30 osób.

Willa Puerto Santiago

Luksusowa, niesamowicie klimatyczna willa w spokojnej okolicy Puerto de Santiago, oddalona 500 m od plaży Playa La Arena na południowo-zachodnim wybrzeżu Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 16 osób.

Willa Orange

Położona w spokojnej miejscowości Chayofa, 5 km od wybrzeża Los Cristianos, bardzo przestronna Willa Orange, oferuje doskonałe miejsce dla wyjazdów grupowych na Teneryfę! Zakwaterowanie dla max 26 osób.

Willa Adeje

Piękny, dom w stylu rustykalnym, położony w miejscowości Callao Salvaje, dzielnicy Adeje, niedaleko popularnego wybrzeża Costa Adeje. Ta bardzo przestronna Willa, oferuje doskonałe miejsce dla wyjazdów grupowych na Teneryfę! Zakwaterowanie dla max 15 osób.

Prywatne ośrodki pośród natury
Północ Teneryfy

Posiadłość Puerto de la Cruz

Posiadłość w kolonialnym stylu, w spokojnej okolicy, oddalona od zgiełku turystycznego, na północy Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 12 osób.

Finka Rustica Fasnia

Prywatny resort z czterema domkami w rustykalnym stylu w miejscowości Fasnia, na południowym wschodzie Teneryfy. Zakwaterowanie dla max 20 osób.

Wiejska Chata w górach

Prywatny resort pośród gór i szlaków trekkingowych, na północy Teneryfy. Kompleks posiada 5 domków i możliwość zakwaterowania dla max 16 osób.

Masz pytania?