O Nas

Cześć! Tu Klaudia i Kasia

Razem tworzymy dla Ciebie Cud na Teneryfie. Przestrzeń dla osób, które chcą odzyskać równowagę, spokój i harmonię w życiu, poprzez zagłębienie się w rozwoju osobistym i duchowym.

Bo można nauczyć się żyć świadomie, pracować z intencją i manifestować swoje marzenia oraz pokochać siebie i otaczający świat.

Klaudia Stawiarska

Hej Podróżniczko! Ja jestem Klaudia. Mieszkam na Teneryfie od ponad 5 lat ze swoim partnerem oraz synkiem. Z zawodu jestem Event Managerem, a z pasji twórcą internetowym (Content Creator), innymi słowy wolnym Człowiekiem. Kiedy nie bloguję, ćwiczę jogę, medytuję lub przyrządzam wegańskie dania w kuchni. W weekendy spędzam czas, odkrywając okolice pięknej Teneryfy wraz z moją rodzinką, by następnie tworzyć filmy na nasz rodzinny kanał na YouTube Love Explore

Kocham czytać książki, poszerzać swoją świadomość i rozwijać swoją duchowość. Moja droga rozwoju osobistego zaczęła się w 2011 roku, kiedy po raz pierwszy odkryłam, że to właśnie ja mam wpływ na swoje życie i mogę stać się kim tylko zechcę. W 2018 roku małymi krokami zaczęłam odkrywać rozwój duchowy, a zarazem siebie z zupełnie innej perspektywy. Świat nabrał dla mnie jeszcze więcej magii i cudowności. Każdy dzień jest dla mnie nowym odkryciem, doświadczeniem życia w pełni. Codzienne rytuały pływania w oceanie, jogi oraz praktyki wdzięczności, dodają mi skrzydeł w procesie rozwoju. Projekt “CUD na Teneryfie” jest spełnieniem moich marzeń! Moje serce się raduje, kiedy mogę wspierać innych w ich rozwoju, a zarazem sama wzrastać. Dziękuję Ci, że jesteś i zapraszam Cię do wspólnej podróży.

Kasia Smółka

Kasia Smółka

Cześć! Mam na imię Kasia. Jestem mamą i żoną. Mieszkam na Teneryfie od 12 lat i jestem permanentnie zakochana w tej egzotycznej wyspie. Od kilku lat moją pasją jest organizacja ślubów, dlatego spełniam się jako Wedding Planner na Teneryfie. Poza tym, zaczęłam interesować się rozwojem i praktykami z nim związanymi około 3 lata temu. Medytacje, poranne pływanie w oceanie, praktyka wdzięczności to moje codziennie rytuały. Dzięki nim odzyskałam spokój, spojrzałam na świat i swoje życie z zupełnie innej perspektywy, poczułam szczęście i sens
życia na nowo. Dla mnie “CUD” jest zwieńczeniem pasji oraz chęci pomocy kobietom, które szukają swojej drogi…

Skąd pomysł na projekt Cud na Teneryfie

Każda z nas rozpoczęła swój rozwój kilka lat temu, zaczęłyśmy odkrywać, że w życiu chodzi o coś więcej niż tylko gonitwa życia codziennego. Spełniłyśmy marzenie o życiu na Teneryfie i mieszkamy tu już od kilku lat, a spotkałyśmy się całkiem niedawno. Okazało się, że jesteśmy bratnimi Duszami i wiele nas łączy. Po długich rozmowach, doszłyśmy do wniosku, że chciałybyśmy dzielić się naszą pasją z innymi. W ten sposób powstał pomysł na projekt “Cud na Teneryfie”.

Już dawno zrozumiałyśmy, że nie jesteśmy tylko ciałem i umysłem, ale istotami duchowymi, niosącymi w sobie Boskie Światło. Odkryłyśmy w sobie moc, która daje nam możliwość budowania naszego świata, według własnych pragnień.

Uświadomiłyśmy sobie, że każda istota ma w sobie tę moc, i również może żyć w zgodzie z własnymi potrzebami serca.

Wiemy, że dróg poznania jest nieskończenie wiele, a każde zadanie, każda droga i każdy stopień rozwoju jest ważny i prawidłowy. Dlatego chciałybyśmy wspierać innych w ich rozwoju. 

Naszym marzeniem jest to, aby poszerzać świadomość ludzi, towarzyszyć im w rozwoju i doświadczaniu życia w pełni. Zapraszamy Cię na wspólną podróż.


Zadbaj o swoje Ciało, Umysł i Duszę razem z nami!