Warsztaty Jogi na Teneryfie 2023

Zrelaksuj się na Teneryfie! Przyleć na warsztaty jogi i zrób sobie odpoczynek dla Ciała, Umysłu i Ducha! Sprawdź kalendarz wyjazdów z jogą na Teneryfę na 2023!

Warsztaty Jogi na Teneryfie 2023

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty jogi na Teneryfie, gdzie będziesz miał okazję połączyć wakacje z praktyką jogi. To niepowtarzalna okazja, aby odetchnąć od codziennych obowiązków i zanurzyć się w świecie jogi, medytacji i wewnętrznego spokoju.

 

Warsztaty odbywać się będą w pięknych okolicach Teneryfy, w otoczeniu malowniczych krajobrazów, co pozwoli Ci na pełne zrelaksowanie i skupienie się na praktyce jogi. W trakcie warsztatów będziesz miał okazję poznać różne techniki oddechowe, asany oraz praktyki medytacyjne, które pozwolą Ci wzmocnić ciało i umysł, a także zwiększyć swoją świadomość.

 

Warsztaty Jogi na Teneryfie są dostępne dla wszystkich poziomów zaawansowania, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych praktyków jogi. Nasi doświadczeni instruktorzy jogi, z którymi współpracujemy, będą Cię prowadzić przez zajęcia, aby zapewnić Ci maksymalne korzyści i komfort podczas praktyki.

 

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na warsztaty jogi na Teneryfie organizowane we współpracy z  cudownymi joginkami, i doświadcz pełnego relaksu i odprężenia w pięknych okolicach hiszpańskiej wyspy.

 

Czekamy na Ciebie!

Warsztaty Jogi na Teneryfie 2023: kalendarz wyjazdów

W tym roku nawiązałyśmy współpracę z cudownymi instruktorkami jogi (różnych stylów), które zaplanowały z nami, swoje własne, autorskie, unikatowe warsztaty na Teneryfie.

W 2023 r na ten moment, mamy zaplanowane 5 warsztatów:

 

1️⃣Marzec 22-28.03.2023 Warsztaty rozwojowe z jogą i zwiedzaniem Teneryfy, prowadzone przez Olgę Butkiewicz (@olgabutkiewicz na IG) i Kasię Szymańską (znana jako @jogisza na IG)

– warsztaty odbędą się na północy Teneryfy w ośrodku Puerto de la Cruz

-więcej na temat programu, prowadzących oraz zapisy u Olgi i Kasi

 

2️⃣Czerwiec: 4-11.06. 2023 Warsztaty rozwojowe z jogą i zwiedzaniem Teneryfy, z Agatą Tomaszewską (znana na IG jako @satya.gliwice)

– warsztaty odbędą się na południu Teneryfy w Ośrodku Alcala

-więcej na temat programu oraz zapisy u Agaty oraz na stronie: https://satya-gliwice.pl/warsztaty-jogi-teneryfa/

 

3️⃣Wrzesień: 7-17.09. 2023 Warsztaty rozwojowe z jogą kundalini, malowaniem mandali i zwiedzaniem Teneryfy, z Renatą Pergał (znana na FB jako @mojarzekazmian) i z Magdaleną Kolba (znana na IG jako @fittimerevolution)

– warsztaty odbędą się na południu Teneryfy w Ośrodku Alcala

-więcej na temat programu i zapisów, aktualnie można dowiedzieć się u Renaty i Magdy 

 

4️⃣Wrzesień/Październik: 30.09-7.10. 2023 Kobiece warsztaty rozwojowe z jogą i zwiedzaniem Teneryfy, z Karoliną Nowak (znana na IG jako @karolina.ika.nowak_yoganature )��

– warsztaty odbędą się na południu Teneryfy w Ośrodku Alcala

-więcej na temat programu i zapisów, można dowiedzieć się bezpośrednio od Karoliny

 

5️⃣. Październik: 20-27.10. 2023 Warsztaty : joga i relaks oraz zwiedzanie Teneryfy, z Joanną Malinowską (znana na IG jako @joanna.malinowska.yoga)

– warsztaty odbędą się na południu Teneryfy w Ośrodku Alcala

-więcej na temat programu oraz zapisy u Joanny oraz na stronie wydarzenia na FB tutaj.

Już się nie możemy doczekać tych niezwykłych spotkań z niezwykłymi ludźmi! 🙂

Zapraszamy do wspólnej podróży 🥳🌴

Relacja z warsztatów Jogi Joanny Malinowskiej

Relacja z warsztatów Jogowo- Rozwojowych "Wewnętrzna Mądrość" by Cud na Teneryfie

agencja eventowa teneryfa

Teneryfa to doskonałe miejsc, by zorganizować wyjazd grupowy, szkolenie, wyjazd integracyjny czy warsztaty rozwojowe- jogowe.

Mieszkając na Teneryfie od wielu lat, znamy wiele ciekawych miejsc, które możemy polecić na unikatowe wyjazdy grupowe.

 

Jeśli chciałbyś zorganizować swój wyjazd grupowy, napisz do nas wiadomość.

Obecnie współpracujemy z różnymi ośrodkami w różnych częściach wyspy, zatem możemy zaoferować niezapomniany wyjazd na Teneryfę wraz z bogatymi wycieczkami i atrakcjami. W naszej ofercie również znajdziesz przykładowe, gotowe propozycje programów wyjazdowych dla grup, na Teneryfę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *