12 kluczy ewolucyjnych

12 Kluczy Ewolucyjnych

1- Drugi człowiek nie istnieje po to, aby cię zadowolić lub nie zadowolić, drugi człowiek istnieje po to, aby cię uczyć.
 
2- Nikt nie jest winien temu, co czujesz, to ty wybierasz uczucia, które masz teraz. Tylko ty.
 
3- Sztuka życia bez oczekiwań, ale z perspektywą, jest kluczem do tego, by nie popadać we frustrację.
 
4- Wylecz w sobie uzależnienie od potrzeby aprobaty innych, tylko wtedy będziesz mógł cieszyć się śmiałością i naturalną pewnością swojego ducha, swojej istoty.
 
5- Nie masz kontroli nad niczym zewnętrznym, bez względu na to, jak bardzo myślisz, że to robisz, uwolnij się od potrzeby kontroli, tylko wtedy będziesz miał panowanie nad sobą i swoim życiem (samokontrola).
Joga na Teneryfie
6- Nie oddalaj się od siebie, aby spróbować „wpasować się” w wąską przestrzeń myśli, którą ktoś ma do ciebie, a która nie zadziała. Kiedy zdradzasz swoje przekonania, aby kogoś zadowolić, twoje światło gaśnie.
 
7- Nie wierz w to, co mówią ci inni, bez względu na to, jak romantyczne i poetyckie może to być, ważne są postawy, a nie słowa.
 
8- Porzuć dumę i iluzję wierzenia, że wszystko będzie tak, jak chcesz, pragniesz lub potrzebujesz. Naucz się płynąć z życiem, obejmując swoją pokorę i elastyczność.
 
9- Wszystko jest ulotne, z bliska życie jest tragedią, z daleka jest komedią, za jakiś czas będziesz się śmiał z tych wszystkich dramatów, które stworzyłeś, bo wszystko się zdarza.
 
10- Jesteś odpowiedzialny za wszystko, co dzieje się w twoim życiu, twoje dominujące myśli i uczucia będą kształtować twoją rzeczywistość, czy ci się to podoba, czy nie. Więc jeśli chcesz zmienić swoją rzeczywistość, zmień swoje uczucia oraz emocje, które przyciągną nowe i wysoko wibracyjne myśli.
 
11- Żyj z prostotą i bardziej realnie, tylko wtedy wyłoni się to, kim naprawdę jesteś, to uczyni cię autentycznym i przejrzystym.
 
12 – Szczęście jest wewnętrznym zadaniem, śmiej się więcej i nie bierz wszystkiego tak poważnie, w końcu istotą życia jest odkrywanie i cieszenie się tą wspaniałą przygodą zwaną ewolucją.
 
TodosSomosUno
LiveAyahuasca

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *