warsztaty rozwojowe wyspy kanaryjskie
wyjazd z rozwojem

Warsztaty Rozwojowe na Teneryfie

Warsztaty Rozwojowe na Teneryfie inspirują do poszukiwań i odkrywania siebie na wielu wymiarach. Oferują wiedzę i praktyczne narzędzia do stosowania na codzień. Wyjazdy rozwojowe są doskonałą okazją, aby w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczyć się o sobie, doświadczać, zadawać pytania, szukać odpowiedzi. Niewielkie, kameralne grupy dają możliwość indywidualnej pracy.

Nasze propozycje na taki wyjazd to unikalne, autorskie programy, prowadzone przez sprawdzonych i doświadczonych trenerów.

Aktualnie możemy zaoferować dwa autorskie programy “Wewnętrzna Mądrość” oraz “Wewnętrzna Radość”.

(jeśli jesteś trenerem/coachem, który ma swój własny autorski program, zorganizujemy dla Ciebie cały wyjazd wedle Twoich oczekiwań).

Warsztaty rozwojowe na Teneryfie, mają na celu pogłębienie i doskonalenie własnego rozwoju osobistego i duchowego. Podczas warsztatów uczestnicy nabędą większą świadomość w obszarach intuicji, odczuwania i działania, tak by odnaleźć równowagę i balans pomiędzy ważnymi obszarami życia.

 

Priorytetami warsztatów rozwojowych są dla nas kameralne zakwaterowania (willa/prywatny ośrodek), program rozwojowy (zawsze tworzymy program indywidualnie, wedle preferencji i oczekiwań grupy) oraz wspaniale spędzony czas w grupie – bo przecież właśnie to jest najważniejszą wartością, przy tego typu wyjazdach. Oprócz tego otrzymasz gwarantowane słońce i letnie temperatury, przez cały rok

Przykładowy program wyjazdu rozwojowego "Wewnętrzna Mądrość"

  • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w ośrodku (55 min), wspólna obiadokolacja. Wprowadzenie – Krąg Zapoznawczy. Ustalenie Intencji pobytu każdego uczestnika warsztatów.
  • 2 dzień – Pływanie z intencją, śniadanie, zajęcia Uziemiające (wykładowo-warsztatowe) “Ziemia – nasz dom” oraz medytacja. Czas wolny. Obiadokolacja. Wieczorna praktyka jogi i medytacji.
  • 3 dzień – Śniadanie, następnie wycieczka: rejs katamaranem 4,5 h: obserwacja delfinów i pływanie w oceanie. Po wycieczce czas wolny. Obiadokolacja, a na koniec dnia zajęcia tańca intuicyjnego. 
  • 4 dzień – Rano pływanie z intencją i medytacja na plaży.

    Śniadanie, a następnie warsztaty: praca z podświadomością: “Technika uwalnia ograniczających, powracających obrazów”. Czas wolny. Obiadokolacja. Wieczorna sesja jogi i praktyki świadomego oddechu.

  • 5 dzień – Rano pływanie z intencją i medytacja na plaży. Śniadanie, a następnie zajęcia teoretyczno – praktyczne: “Miłość w Tobie”. Praktyka wdzięczności i medytacja z koherencją serca oraz warsztaty malowania intuicyjnego. Czas wolny. Obiadokolacja. Wieczorna praktyka jogi i warsztaty oddechowe.
  • 6 dzień – Śniadanie. wycieczka objazdowa po Teneryfie. Po wycieczce czas wolny. Obiadokolacja. Wieczorem sesja jogi orz zajęcia świadomego oddechu. A na zakończenie, medytacja “pod gwiazdami”.
  • 7 dzień –Rano pływanie z intencją oraz medytacja na plaży. Śniadanie, a następnie warsztaty głosowe: “Głos i ekspresja wokalna czyli Twój strumień mocy – ciała, umysłu i duszy”. Czas wolny. Po południu zajęcia malowania intuicyjnego. Pożegnalna obiadokolacja. Zakończenie warsztatów: zamknięcie kręgu. Wspólna zabawa.
  • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt programu

Całkowity koszt programu “Wewnętrzna Mądrość” z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami i warsztatami oraz transportem (z/na lotnisko), przy założeniu min 10 osób, w prywatnym ośrodku Alcala pośród plantacji bananów (5 min od plaży) wynosi od 1190€ na osobę.

Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot oraz ubezpieczenie turystyczne (istnieje możliwość zorganizowania tych usług).

 

 

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

 

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

joga na teneryfie
Cud na Teneryfie Klaudia Kasia

Napisz do nas