wyjazd mastermind teneryfa
wyjazd z rozwojem

Wyjazd Szkoleniowy na Teneryfie "Mastermind"

Teneryfa to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc w Europie, aby zorganizować wyjazd szkoleniowy “Mastermind”, ze względu na wspaniały klimat gdzie słońce świeci przez 360 dni w roku. Komponując do tego bogatą ofertę atrakcji na Teneryfie, pozytywną energię miejsca i miłą atmosferę, tworzymy doskonały sposób na wyjazd szkoleniowy dla ciała, umysłu i ducha.

Nasza propozycja Twojego programu wyjazdowego “Mastermind” na Teneryfie:

 • 7 dni Twojego programu “Mastermind”
 • rejs katamaranem
 • wycieczka quadami na zachód słońca na wulkan Teide
 • zajęcia jogi i medytacji na plaży
 • lekcja surfingu
 • Ekskluzywny Show “Scandal” z kolacją w 5* hotelu
 • 7 dni w pięknym otoczeniu Teneryfy to doskonały sposób na oderwanie się od codzienności, które wspiera kreatywne myślenie

Zakwaterowanie – na miejscu współpracujemy z dużą ilością hoteli i prywatnych ośrodków w pobliżu wybrzeża i plaży, które idealnie nadają się do organizacji wyjazdu o tym charakterze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją przykładowego programu “Mastermind” na Teneryfie.

Przykładowy program wyjazdu szkoleniowego "Mastermind"

 • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w ośrodku (55 min), wspólna kolacja.
 • 2 dzień – Śniadanie. Szkolenie w ramach programu “Mastermind”. Czas wolny. Wieczorna praktyka jogi i medytacji. Kolacja.
 • 3 dzień – Śniadanie, szkolenie z programu “Mastermind”. Czas wolny.  Wycieczka quadami na wulkan Teide na zachód słońca.
 • 4 dzień – Śniadanie, następnie wycieczka: rejs katamaranem 3 h: obserwacja delfinów i pływanie w oceanie. Po wycieczce czas wolny, a następnie szkolenie z programu “Mastermind”. Kolacja.
 • 5 dzień – Joga i medytacja na plaży, śniadanie, a następnie zajęcia z programu “Mastermind”.  Czas wolny. Spektakl wraz z kolacją “Scandal”.
 • 6 dzień – Śniadanie, zajęcia z programu “Mastermind”, czas wolny, lekcje surfingu, kolacja.
 • 7 dzień – Śniadanie, szkolenie “Mastermind”. Czas wolny. Pożegnalna kolacja. 
 • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt przykładowego programu

Całkowity koszt programu Mastermind z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami i wycieczkami oraz transportem (z/na lotnisko), przy założeniu min 10 osób, w 2 osobowych pokojach, w ośrodku Apart Hotel Costa Adeje (5 min od plaży) wynosi od 1300€ na osobę.

Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot oraz ubezpieczenie turystyczne (istnieje możliwość zorganizowania tych usług).

W programie został zarezerwowany czas na szkolenia Mastermind z trenerem, który jest po stronie zamawiającego program.

Wyjazd grupowy Mastermind na Teneryfie, to nie tylko proces rozwojowy podzielony na serię spotkań z uczestnikami wyjazdu. Oprócz merytorycznych treści podczas szkoleń, uczestnicy będą zaangażowani w atrakcje i rozrywkę na Teneryfie. 

 

Połączenie nauki z zabawą, to świetny sposób na motywację do wprowadzania pozytywnych zmian w działaniu. 

 

Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści:  pomagają w znalezieniu rozwiązań nawet największych wyzwań wśród uczestników, inspirują do stworzenia nowych strategii , integrują grupę i przygotowują do nowych wyzwań zawodowych.

 

 

Wesprzyj przedsiębiorców, którzy chcą przejść od gadania do działania i zrealizować te plany, które są dla nich ważne i pomagają im w spełnianiu celów i marzeń.  Pomóż im znaleźć swój przedsiębiorczy potencjał i pokaż jak z niego korzystać. 

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

 

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

wyjaxdy mastermind na teneryfe
wyjazd grupowy do hiszpanii
Cud na Teneryfie Klaudia Kasia

Napisz do nas