wyjazdy rozwojowe na Kanary
wyjazd biznesowy na teneryfę

Wyjazd Rozwojowy na Teneryfie "Grow&Balance"

Wyjazd rozwojowy na Teneryfę to doskonały sposób na zintegrowanie grupy, pogłębienie relacji pomiędzy pracownikami, ale przede wszystkim na wspólne odkrywanie swoich talentów i wspieranie się w rozwoju.


Jesteśmy odpowiedzialne nie tylko za planowanie wyjazdu, programu rozrywkowego i sprawy organizacyjne, a także – a może przede wszystkim! – za program rozwojowy dla wszystkich uczestników wyjazdu.


Najczęściej pojawiającymi się celami wyjazdów rozwojowych są: poprawa komunikacji, zwiększenie zaufania i kreatywności pracowników oraz szkolenia rozwojowe, które wcale nie muszą odbywać się w tradycyjnej formie – ciekawą alternatywą dla klasycznych szkoleń mogą być, warsztaty malowania intuicyjnego, praktyka jogi i medytacji, zajęcia team building oraz teamwork.


Wyjazd firmowy to świetny pretekst, aby zintegrować nowych pracowników z resztą zespołu. W luźnej, niezobowiązującej atmosferze łatwiej o poznanie się oraz nić porozumienia. Dodatkowo nowe osoby na wyjeździe rozwojowym mogą dowiedzieć się, jak funkcjonuje przedsiębiorstwo, w praktyce poznać kulturę pracy w danej firmie oraz charakter relacji między poszczególnymi członkami zespołu.


Priorytetami wyjazdu rozwojowego są dla nas unikatowe miejsce zakwaterowania (hotel/willa/prywatny ośrodek, położone blisko wybrzeża), program regeneracyjno -rozwojowy (zawsze tworzymy program indywidualnie, wedle preferencji i oczekiwań grupy) oraz wspaniale spędzony czas w zespole – bo przecież właśnie to jest najważniejszą wartością, przy tego typu wyjazdach. Oprócz tego otrzymasz gwarantowane słońce i letnie temperatury, przez cały rok!


Wyjazd rozwojowy na Teneryfę to znakomity pomysł by spędzić wartościowy czas w gronie swoich współpracowników. 


Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści:  integrują pracowników, co jest podstawą udanej współpracy; zwiększają zaufanie wśród grupy, jest to dobra okazja na wyłapanie talentów, i przede wszystkim poprawia się ogólna atmosfera w zespole.

Przykładowy program wyjazdu firmowego "Grow&Balance"

  • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w ośrodku (55 min), wspólna kolacja.
  • 2 dzień – Joga i medytacja na plaży. Śniadanie. Warsztaty malowania intuicyjnego – pobudzanie kreatywności. Czas wolny. Kolacja. 
  • 3 dzień – Śniadanie. Lekcje surfingu. Czas wolny. Relaksujące SPA. Kolacja.
  • 4 dzień – Poranne pływanie w oceanie. Śniadanie. Wycieczka objazdowa po Teneryfie i wjazd na wulkan El Teide. Czas, wolny, kolacja.
  • 5 dzień – Śniadanie, wycieczka katamaranem na obserwację delfinów. Czas wolny. Ekskluzywny spektakl wraz z kolacją “Scandal”.
  • 6 dzień – Śniadanie, warsztaty rozwojowe “Grow&Balance”, czas wolny, wycieczka quadami na zachód słońca na wulkan Teide, kolacja.
  • 7 dzień – Joga i świadomy oddech, śniadanie, czas wolny. Pożegnalna kolacja.
  • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt przykładowego programu

Całkowity koszt tego bogatego programu Grow&Balance z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami, wycieczkami, wykładami rozwojowymi oraz transportem (z/na lotnisko), przy założeniu min 10 osób, w 2 osobowych pokojach, w ośrodku Apart Hotel Costa Adeje (5 min od plaży) wynosi od 1450€ na osobę. Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot oraz ubezpieczenie turystyczne (istnieje możliwość zorganizowania tych usług).

Wyjazd firmy “Grow&Balance” na Teneryfie, to nie tylko proces rozwojowy podzielony na serię spotkań z uczestnikami wyjazdu. Oprócz merytorycznych treści podczas warsztatów, uczestnicy będą zaangażowani w atrakcje i rozrywkę na Teneryfie. 

 

Połączenie nauki z zabawą, to świetny sposób na motywację do wprowadzania pozytywnych zmian w działaniu. 

 

Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści:  pomagają w znalezieniu rozwiązań nawet największych wyzwań wśród uczestników, inspirują do stworzenia nowych strategii , integrują grupę i przygotowują do nowych wyzwań zawodowych.

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

 

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

wyjaxdy mastermind na teneryfe
wyjazdy trekkingowe
Cud na Teneryfie Klaudia Kasia

Napisz do nas