wyjazd regeneracyjny dla firm

Wyjazd Regeneracyjny na Teneryfie "Meet&Relax"

Wyjazd regeneracyjny na Teneryfę jest ukierunkowany na odpoczynek, redukcję stresu oraz rozładowanie napięć wśród współpracowników. Dlatego podczas tego typu wyjazdów, ważny jest niepowtarzalny klimat – oddechu od codzienności, regeneracji, rozluźnienia, zabawy oraz doświadczenia pozytywnych emocji. Dużą zaletą wyjazdów regeneracyjnych jest  bogaty program rozrywkowy, który pozwoli efektywnie wypełnić cały czas spędzony na Teneryfie i zapewni atrakcje na miejscu.

 

Teneryfa daje nam bardzo dużo możliwości, jeżeli chodzi o tego typu wyjazdy. 

 

Priorytetami wyjazdu regeneracyjnego są dla nas: wyjątkowe miejsce zakwaterowania (hotel/willa/prywatny ośrodek, położone blisko plaży), program regeneracyjno – rozrywkowy (zawsze tworzymy program indywidualnie, wedle preferencji i oczekiwań grupy) oraz wspaniale spędzony czas w zespole – bo przecież właśnie to jest najważniejszą wartością, przy tego typu wyjazdach. Oprócz tego otrzymasz gwarantowane słońce i letnie temperatury, przez cały rok!

 

Wyjazd relaksacyjny to znakomity pomysł by spędzić jakościowy czas w gronie swoich najlepszych współpracowników.

 

Dzięki tygodniowi spędzonemu na Teneryfie, pobyt regeneracyjny przyniesie korzyści dla ogólnej kondycji organizmu i dostarczy potężny zastrzyk energii dla wszystkich uczestników wyjazdu.

 

Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści: redukują stres, relaksują, integrują pracowników, co jest podstawą udanej współpracy; zwiększają zaufanie wśród grupy, i przede wszystkim poprawia się ogólna atmosfera w zespole.

Przykładowy program wyjazdu regeneracyjnego "Meet&Relax"

  • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w ośrodku (55 min), wspólna kolacja.
  • 2 dzień – Joga i medytacja na plaży. Śniadanie.  Czas wolny. Kolacja. Obserwacja gwiazd na wulkanie Teide. 
  • 3 dzień – Śniadanie. Kajaki pod klifami Los Gigantes. Czas wolny. Kolacja.  SPA z masażami.
  • 4 dzień – Poranne pływanie w oceanie. Śniadanie. Wycieczka “Buggy” przez lasy Teneryfy i najpiękniejsze widoki wraz z degustacją lokalnych win, czas, wolny, lekcje salsy na plaży, kolacja.
  • 5 dzień – Joga i świadomy oddech, śniadanie, lekcje surfingu lub wizyta w najlepszym Parku Wodnym na świecie Siam Park. Czas wolny. Spektakl wraz z kolacją “Scandal”.
  • 6 dzień – Śniadanie, wycieczka objazdowa do Parku Narodowego Teide oraz wjazd kolejką telefonico na szczyt, czas wolny, kolacja.
  • 7 dzień – Śniadanie, Czas wolny. Pożegnalna kolacja z pokazem Flamenco. 
  • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt przykładowego programu

Całkowity koszt programu Meet&Relax z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami i wycieczkami oraz transportem (z/na lotnisko), przy założeniu min 10 osób, w 2 osobowych pokojach, w ośrodku Apart Hotel Costa Adeje (5 min od plaży) wynosi od 1750€ na osobę.

Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot oraz ubezpieczenie turystyczne (istnieje możliwość zorganizowania tych usług).

Wyjazd firmowy “Meet&Relax” na Teneryfie, to wczasy regeneracyjne, pozwalające złapać oddech od codziennej rutyny. Oprócz relaksu i regeneracji, uczestnicy będą zaangażowani w atrakcje i rozrywkę na Teneryfie. 

Połączenie relaksu z zabawą, to świetny sposób na odstresowanie i wprowadzanie pozytywnych zmian w firmie.

Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści:  odstresowują, regenerują, łagodzą napięcia i konflikty, pomagają w znalezieniu rozwiązań nawet największych wyzwań wśród uczestników, inspirują do stworzenia nowych strategii , integrują grupę i przygotowują do nowych wyzwań zawodowych.

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

 

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

wyjazd z rozwojem
obozy sportowe na kanarach
Cud na Teneryfie Klaudia Kasia

Napisz do nas