wyjazd firmowy na Teneryfę
warsztaty team building na kanarach

Wyjazd Integracyjny na Teneryfie "Team Building"

Wyjazdy integracyjne to doskonały czas na wspólną zabawę, podsumowania wyników w firmie oraz pogłębienie relacji pomiędzy pracownikami, którzy czasami znają się tylko wirtualnie, przez spotkania online lub wymianę e-maili.

 

Teneryfa daje nam bardzo dużo możliwości, jeżeli chodzi o tego typu wyjazdy. 

 

Priorytetami wyjazdu integracyjnego są dla nas dobre miejsce zakwaterowania (hotel/willa/prywatny ośrodek, położone blisko plaży), program regeneracyjno – rozrywkowo-rozwojowy (zawsze tworzymy program indywidualnie, wedle preferencji i oczekiwań grupy) oraz wspaniale spędzony czas w zespole – bo przecież właśnie to jest najważniejszą wartością, przy tego typu wyjazdach. Oprócz tego otrzymasz gwarantowane słońce i letnie temperatury, przez cały rok!

 

Wyjazd firmowy na Teneryfę to znakomity pomysł by spędzić jakościowy czas w gronie swoich najważniejszych współpracowników. 

 

Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści:  integrują pracowników, co jest podstawą udanej współpracy; zwiększają zaufanie wśród grupy, jest to dobra okazja na wyłapanie liderów, i przede wszystkim poprawia się ogólna atmosfera w zespole.

 

 

Jak zorganizować wyjazd integracyjny, który będzie dobrą inwestycją firmy?

 

Aby wyjazd integracyjny przyniósł korzyści pracodawcy, musi być zorganizowany w przemyślany sposób – z odpowiednim wyprzedzeniem oraz uwzględnieniem potrzeb i preferencji pracowników. 

 

Dobrze też, aby program wyjazdu był unikatowy, atrakcyjny, a przy tym nieprzesadzony – to ważne, aby zapewnić uczestnikom wyjazdu możliwość relaksu i odpoczynku.

 

 

Aby mieć pewność, że wyjazd firmowy będzie jednocześnie rozrywką i lekcją współpracy, warto powierzyć jego przygotowanie ekspertom w tej dziedzinie. 

 

Skorzystanie z usług agencji eventowej to dziś standard, pozwalający przełożonym na organizację satysfakcjonujących wydarzeń  zarówno dla pracowników, jak i samego przedsiębiorcy.

Przykładowy program wyjazdu firmowego "Team Building"

  • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w ośrodku (55 min), wspólna kolacja.
  • 2 dzień – Śniadanie. Warsztaty “Team Building”. Czas wolny. Wycieczka quadami na wulkan Teide na zachód słońca. Kolacja. 
  • 3 dzień – Joga i medytacja na plaży, śniadanie,  wycieczka prywatnym jachtem na obserwację delfinów. Kolacja.
  • 4 dzień – Śniadanie, warsztaty z programu “Team Building”, czas, wolny, kolacja.
  • 5 dzień –  Śniadanie, a następnie wycieczka objazdowa po Teneryfie (Masca, Teide). Czas wolny. Spektakl wraz z kolacją “Scandal”.
  • 6 dzień – Śniadanie, lekcje surfingu, czas wolny, relaksujące SPA , kolacja.
  • 7 dzień – Śniadanie, Czas wolny. Pożegnalna kolacja. 
  • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt przykładowego programu

Całkowity koszt tego bogatego programu “Team Building” z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami i wycieczkami, wykładami Team Building oraz transportem (z/na lotnisko), przy założeniu min 10 osób, w 2 osobowych pokojach, w ośrodku Apart Hotel Costa Adeje (5 min od plaży) wynosi od 1400€ na osobę.

Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot oraz ubezpieczenie turystyczne (istnieje możliwość zorganizowania tych usług).

W programie został zarezerwowany czas na szkolenia Team Building z trenerem, który jest po naszej stronie.

Wyjazd firmowy Team Building na Teneryfie, to nie tylko proces integracyjny, podzielony na serię spotkań z uczestnikami wyjazdu. Oprócz warsztatów, uczestnicy będą zaangażowani w atrakcje i rozrywkę na Teneryfie. 

 

Połączenie nauki z zabawą, to świetny sposób na motywację do wprowadzania pozytywnych zmian do pracy w grupie.

 

Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści:  pomagają w znalezieniu rozwiązań nawet największych wyzwań wśród uczestników, inspirują do stworzenia nowych strategii , integrują grupę i przygotowują do nowych wyzwań zawodowych.

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

 

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

warsztaty rozwojowe dla firm na teneryfie
wyjaxdy mastermind na teneryfe
wyjazd grupowy do hiszpanii
Cud na Teneryfie Klaudia Kasia

Napisz do nas