wyjazdy incentive na Kanary
incentive meeting teneryfa

Wyjazd Incentive na Teneryfie "Win&Win"

Wyjazdy incentive mają na celu nie tylko motywację najbardziej zaangażowanych pracowników, ale również dostarczenie wyjątkowych emocji i doświadczeń, pozostawiając uczestników z efektem “wow” na kolejne lata pracy. Jest to swego rodzaju nagroda dla pracowników, za wkład w rozwój firmy.

Teneryfa daje nam bardzo dużo możliwości, jeżeli chodzi o tego typu wyjazdy. 

 

Priorytetami wyjazdu incentive są dla nas: wyjątkowe miejsce zakwaterowania (hotel/willa/prywatny ośrodek, położone blisko plaży), program rozrywkowy z licznymi atrakcjami (zawsze dobierany indywidualnie, wedle preferencji i oczekiwań grupy) oraz wspaniale spędzony czas w wyjątkowym, egzotycznym miejscu, niedostępnym na codzień.

 

 

Pracowników można nagradzać za dobre wyniki nie tylko premiami czy dodatkowymi benefitami. Wyjazd incentive na Teneryfie z ciekawymi atrakcjami, zwieńczony wieczorem spa czy szaloną imprezą będzie świetną formą podziękowań dla podwładnych za trud włożony w wypełnianie codziennych obowiązków. Co więcej, perspektywa udziału w kolejnej tego rodzaju rozrywce będzie motywująco działać na pracowników.

 

Wyjazd incentive na Teneryfę to znakomity pomysł by zadbać i wynagrodzić swoich pracowników za wyniki, podziękować i docenić ich wysiłek oraz wkład w pracę, jednocześnie motywując do dalszego rozwoju.

 

Czym zaskoczyć swoich pracowników, by wyjazd incentive był jednocześnie nagrodą i motywacją?

 

Możliwości na Teneryfie jest wiele, a dużo zależy tak naprawdę od budżetu firmy na tego typu wyjazdy.

 

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o Twoich preferencjach i potrzebach.

Przykładowy program wyjazdu firmowego "Win&Win"

  • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w ośrodku (55 min), wspólna kolacja powitalna.
  • 2 dzień –Śniadanie, czas wolny, wycieczka quadami na wulkan Teide na zachód słońca, kolacja. 
  • 3 dzień – Śniadanie,  wycieczka prywatnym jachtem (z mini barem i przekąskami) na obserwację delfinów. Czas wolny. Kolacja.
  • 4 dzień – Śniadanie, całodniowa wycieczka objazdowa po Teneryfie, wraz z wjazdem na wulkan Teide. Kolacja.
  • 5 dzień –  Śniadanie, nurkowanie z butlą w najpiękniejszych zakątkach Teneryfy. Czas wolny. Spektakl wraz z kolacją “Scandal”.
  • 6 dzień – Śniadanie. Całodniowa zabawa w najlepszy parku wodnym na świecie Siam Park, z pierwszeństwem wejścia na zjeżdżalnie i strefą VIP (prywatny domek, jacuzzi, minbar, menu all inclusive). Czas wolny. Kolacja. 
  • 7 dzień – Śniadanie, lot paralotnią, czas wolny. Pożegnalna kolacja z pokazem Flamenco. 
  • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt przykładowego programu

Całkowity koszt tego eksluzywnego programu Win&Win z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami i wycieczkami oraz transportem (z/na lotnisko), przy założeniu min 10 osób, w 2 osobowych pokojach, w ośrodku Apart Hotel Costa Adeje (5 min od plaży) wynosi od 1850€ na osobę.

Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot oraz ubezpieczenie turystyczne (istnieje możliwość zorganizowania tych usług).

Program Win&Win to wyjazd motywacyjny na Teneryfę. W tego typu wyjazdach, uczestnicy będą zaangażowani w ekskluzywne atrakcje i rozrywki na Teneryfie. 

 

Zorganizowanie dla swoich pracowników takiej nagrody, to świetny sposób na motywację do wprowadzania pozytywnych zmian w firmie.

 

Wyjazdy incentive na Teneryfie niosą ze sobą szereg korzyści: motywują do dalszej pracy, uczestnicy podróży motywacyjnych zwykle osiągają lepsze wyniki i pozostają w firmie dłużej niż inni pracownicy, wyjazdy tego typu zwiększają entuzjazm i lojalność wśród pracowników, integrują grupę i przygotowują do nowych wyzwań zawodowych.

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

Cud na Teneryfie Klaudia Kasia

Napisz do nas