wyjazd firmowy teneryfa
wyjazd firmowy na Teneryfę

Wyjazd Biznesowy
"Business & Chill"

Proponujemy program regeneracyjno-relaksacyjny w połączeniu ze spotkaniem/spotkaniami biznesowymi.

Celem wyjazdu biznesowego jest nie tylko odpoczynek na Teneryfie, ale przede wszystkim spotkanie pracowników, współpracowników, wspólników lub innych osób zaangażowanych w biznesie.


Punktem kulminacyjnym takiego wyjazdu, jest zebranie wszystkich osób, na oficjalnej konferencji lub imprezie. Zatem organizując tego typu wyjazdy, staramy się znaleźć wyjątkowe miejsca, które pobudzą kreatywność i zainspirują do dalszego rozwoju. Spotkanie może odbyć się na jednej z wielu pięknych plaż Teneryfy, w egzotycznym ogrodzie, otoczonym plantacją palm bananowych, na tarasie z przepięknymi widokami, lub na luksusowym jachcie.


Wyjazd biznesowy na Teneryfę to znakomity pomysł, by spędzić jakościowy czas w gronie swoich najważniejszych współpracowników. Oprócz spotkania głównego, aby zregenerować się i zrelaksować Ciało, Umysł i Duszę,  zorganizujemy atrakcje dopasowane dla potrzeb grupy, np. masaże, SPA, kolację w najlepszych restauracjach, rejs jachtem, dodatkowe zajęcia itp.


Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści:  pomagają w znalezieniu rozwiązań nawet największych wyzwań w firmie, inspirują do stworzenia nowych strategii , integrują grupę i przygotowują do nowych wyzwań zawodowych.

Przykładowy program wyjazdu "Business&Chill"

  • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w ośrodku (55 min), wspólna kolacja.
  • 2 dzień – Śniadanie. Zajęcia w ramach programu “Business&Chill”. Czas wolny. Kolacja. Wieczorna praktyka jogi i medytacji.
  • 3 dzień – Śniadanie, zajęcia z programu “Business&Chill”. Czas wolny.  Wycieczka quadami na wulkan Teide na zachód słońca.
  • 4 dzień – Śniadanie, następnie wycieczka: rejs katamaranem 3 h: obserwacja delfinów i pływanie w oceanie. Po wycieczce czas wolny, a wieczorem zebranie wszystkich osób, na oficjalnej konferencji/imprezie firmowej, wraz z  uroczystą kolacją.
  • 5 dzień –  Śniadanie, zajęcia z programu “Business&Chill”, czas wolny, kolacja.
  • 6 dzień – Joga i medytacja na plaży, śniadanie, a następnie zajęcia z programu “Business&Chill”. Czas wolny. Spektakl wraz z kolacją “Scandal”.
  • 7 dzień – Śniadanie, czas wolny. Pożegnalna kolacja. 
  • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt przykładowego programu

Całkowity koszt programu Business&Chill z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami i wycieczkami oraz transportem (z/na lotnisko), przy założeniu min 10 osób, w 2 osobowych pokojach, w ośrodku Apart Hotel Costa Adeje (5 min od plaży) wynosi od 1250€ na osobę.

Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot oraz ubezpieczenie turystyczne (istnieje możliwość zorganizowania tych usług).

W programie został zarezerwowany czas na szkolenia biznesowe ze szkoleniowcem, który jest po stronie firmy.

Wyjazd grupowy “Business&Chill” na Teneryfie, to nie tylko program rozwojowy podzielony na serię spotkań z uczestnikami wyjazdu. Oprócz merytorycznych treści podczas szkoleń, uczestnicy będą zaangażowani w atrakcje i rozrywkę na Teneryfie. 

 

Połączenie nauki z zabawą, to świetny sposób na motywację do wprowadzania pozytywnych zmian w działaniu. 

 

Wyjazdy tego typu niosą ze sobą szereg korzyści:  pomagają w znalezieniu rozwiązań nawet największych wyzwań wśród uczestników, inspirują do stworzenia nowych strategii , integrują grupę i przygotowują do nowych wyzwań zawodowych.

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

 

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

wyjaxdy mastermind na teneryfe
wyjazd grupowy do hiszpanii
Cud na Teneryfie Klaudia Kasia

Napisz do nas