joga na teneryfie
wyjazd z rozwojem

Wyjazdy Jogowe na Teneryfie

Teneryfa to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc w Europie, aby praktykować jogę, ze względu na wspaniały klimat gdzie słońce świeci przez 360 dni w roku. Komponując do tego bogatą ofertę atrakcji na Teneryfie, pozytywną energię miejsca i miłą atmosferę, tworzymy doskonały sposób na wyjazd regeneracyjny dla ciała, umysłu i ducha.

 

Praktyki jogi jest wspaniałą okazją do aktywnego wypoczynku na łonie natury, wśród pięknych krajobrazów Teneryfy, z dala od pośpiechu miasta i zgiełku turystycznego. Zorganizuj z nami swój kolejny wyjazd jogowy na Teneryfę, oddychaj pełną piersią i odpoczywaj głęboko.

 

Nasza propozycja programu wyjazdu jogowego na Teneryfie, zawiera:

 

 • 5 dni lekcji jogi po 2/3h dziennie (rano 1,5h i wieczorem 1h). Lekcje jogi i medytacji prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów w języku polskim.
 • maty i wszelkie akcesoria jogowe, uczestnik otrzymuje na czas trwania wyjazdu 
 • ubezpieczenie turystyczne
 • rejs katamaranem
 • trekking na górę Roque Del Conde lub Barranco del Infierno
 • warsztaty malowania intuicyjnego (warsztaty rozwojowe)
 • warsztaty tańca intuicyjnego

Zakwaterowanie – na miejscu współpracujemy z dużą ilością hoteli i prywatnych ośrodków w pobliżu wybrzeża i plaży, które idealnie nadają się do organizacji wyjazdu o tym charakterze.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją programu, wyjazdu jogowego na Teneryfę.

Przykładowy program wyjazdu jogowego na Teneryfie

 • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w hotelu lub prywatnym ośrodku (55 min), kolacja powitalna.
 • 2 dzień – Już przed śniadaniem, uczestnicy będą mogli rozpocząć swoją 5 dniową przygodę jogową na Teneryfie. Dzień rozpoczynamy od porannej praktyki jogi wraz z medytacją, a następnie zmierzamy na zdrowe śniadanie. Po śniadaniu czas wolny. Wieczorem praktyka jogi przy zachodzie słońca. Kolacja.
 • 3 dzień – Kolejny dzień rozpoczniemy od praktyki jogi wraz z lekcjami świadomego oddechu, następnie śniadanie, a po śniadaniu czas wolny. Po południu proponujemy warsztaty malowania intuicyjnego. Wieczorem praktyka jogi przy zachodzie słońca. Kolacja.
 • 4 dzień – Kolejny dzień rozpoczynamy od zajęć jogi na plaży w połączeniu z porannym pływaniem w oceanie. Następnie śniadanie, a po śniadaniu zmierzymy na  3 godzinny trekking na Roque del Conde. Wieczorem relaksująca joga z wizualizacją. Kolacja.
 • 5 dzień – Rano zajęcia jogi i medytacji, następnie śniadanie, a po śniadaniu czas wolny. Po południu proponujemy zajęcia tańca intuicyjnego. Kolacja. Wieczorem wycieczka na wulkan Teide, na obserwację gwiazd.
 • 6 dzień – Piąty i ostatni dzień jogowy. Dzień rozpoczniemy od jogi wraz z medytacją, a następnie po śniadaniu, wybierzemy się na wycieczkę: rejs katamaranem i obserwacja delfinów. Kolacja.
 • 7 dzień – Ostatni dzień zaplanowany jest na relaks, jeżeli jednak uczestnicy zechcą dodatkowe zajęcia jogi lub inną aktywność, istnieje możliwość organizacji extra zajęć. Kolacja.
 • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt przykładowego programu

Całkowity koszt programu Jogowego z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami i wycieczkami oraz transportem (z/na lotnisko), przy założeniu min 10 osób, w 2 osobowych pokojach, w ośrodku Apart Hotel Costa Adeje (5 min od plaży) wynosi od 1300€ na osobę.

Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot (istnieje możliwość zorganizowania tej usługi).

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

 

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

warsztaty rozwojowe wyspy kanaryjskie
wyjazd grupowy do hiszpanii
Kasia i Klaudia Warsztaty Jogi na Teneryfie

Napisz do nas