golf teneryfa

Wyjazd Golfowy na Teneryfie

Teneryfa to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc w Europie do gry w golfa. Ta egzotyczna wyspa jest przysłowiowym rajem dla amatorów tej gry, ze względu na wspaniały klimat gdzie słońce świeci przez 360 dni w roku oraz rewelacyjnie utrzymane pola golfowe, z bajecznymi widokami z każdej strony.

 

 Komponując do tego doskonałą kuchnię, regionalne wina, pozytywną energię miejsca i miłą atmosferę, tworzymy obraz „golfowej Teneryfy” – pyszne jedzenie, dobre wino, śpiew i … golf.

 

Na Teneryfie jest osiem pól golfowych Abama, Amarilla Golf, Buenvista Golf, Centro de Golf Los Palos, Golf Costa Adeje, Golf del Sur, Golf Las Americas, Real Club de Golf de Tenerife.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyjątkowym programem na wyjazd golfowy na Teneryfie.

 

Zakwaterowanie – na miejscu współpracujemy z dużą ilością Hoteli w pobliżu pól golfowych, które idealnie nadają się do organizacji wyjazdu o tym charakterze.

 

Przykładowy program wyjazdu golfowego

  • 1 dzień – Przylot grupy na Teneryfę (lot ok 5,5h z Warszawy), spotkanie z opiekunem, transfer i zakwaterowanie w Hotelu (55 min), kolacja powitalna.
  • 2 dzień – Po śniadaniu, uczestnicy będą mogli rozpocząć swoją 5 dniową przygodę w otoczeniu najpiękniejszych pól golfowych w Europie. Do dyspozycji mamy pięć pól golfowych, kolejność dobierzemy pod kątem umiejętności i charakterystyki torów. To wszystko dostosujemy po konsultacji z trenerem grupy.  Wieczorem transport na wyjątkowy spektakl w Costa Adeje “Scandal” wraz z wykwintną kolacją. 
  • 3 dzień – Śniadanie. Kolejny dzień wyzwań na polu golfowym. Pomiędzy grą uczestnicy mogą się zrelaksować w Spa hotelowym, do dyspozycji także strefa basenowa. Wieczorem zajęcia jogi na plaży. Kolacja.
  • 4 dzień – Śniadanie. Kolejny dzień na nowym polu golfowym. Po południu lekcje surfingu (2h). Kolacja.
  • 5 dzień – Po śniadaniu, dzień zaczynamy na polu golfowym. Kolacja. Wieczorem wycieczka na wulkan Teide, na obserwację gwiazd. 
  • 6 dzień – Piąty i ostatni dzień. Po śniadaniu uczestnicy popłyną na rejs katamaranem, a po wycieczce wybiorą się na ostatnie pole golfowe. Kolacja.
  • 7 dzień – Śniadanie. Ostatni dzień zaplanowany jest na relaks, jeżeli jednak uczestnicy zechcą spędzić czas na grze w golfa, istnieje możliwość wykupienia dodatkowego dnia na polu golfowym. Kolacja.
  • 8 dzień – Po śniadaniu, wymeldowanie i transport grupy na lotnisko.

Koszt przykładowego programu

Całkowity koszt programu Golfowego z noclegiem, wyżywieniem half board, atrakcjami i wycieczkami oraz transportem (z/na lotnisko oraz na atrakcje), przy założeniu min 10 osób, w 2 osobowych pokojach, w ośrodku Apart Hotel Costa Adeje (5 min od plaży) wynosi od 2100€ na osobę.

Ostateczna cena zależy od sezonu. W cenie programu nie jest zawarty przelot oraz ubezpieczenie turystyczne (istnieje możliwość zorganizowania tych usług).

Zakwaterowanie, program wyjazdu oraz atrakcje, które zaproponowałyśmy podczas pobytu to nasza wstępna propozycja.

 

Zapraszamy do kontaktu, stworzymy odpowiedni program, dobierzemy atrakcje i idealne miejsce na zakwaterowanie, tak aby wyjazd na Teneryfę spełniał Wasze wszystkie oczekiwania.

wyjazd golf teneryfa
golf teneryfa
wyjazd golfowy
Cud na Teneryfie Klaudia Kasia

Napisz do nas