BEZPŁATNE WYZWANIE

30 dni do równowagi Ciała, Umysłu i Duszy

.
równowaga ciała umysłu i duszy

Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że wprowadzając małe zmiany w codziennych nawykach, możesz znacznie zmienić swoje życie. 

 

Tylko od czego zacząć? Jak się zmotywować do podjęcia odpowiednich kroków? Co robić każdego dnia, żeby zauważyć choć małe rezultaty?

 

Jesteśmy tu po to, by Cię zainspirować i dać kilka wskazówek na start!

 

Zachęcamy Cię do podjęcia codziennie jednego, małego pozytywnego działania, w kierunki zadbania o swoje Ciało, Umysł i Duszę. Bo tylko wtedy, kiedy te trzy obszary są w równowadze, możesz poczuć w pełni harmonię, szczęście i radość w życiu.

 

Przygotowałyśmy dla Ciebie Checklistę, które składa się z 30 dniowego planu, małych aktywności każdego dnia, dbających o każdy z tych obszarów. 

 

Przez 30 dni, codziennie zachęcamy Cię do podjęcia świadomej decyzji o zrobieniu dla siebie 3 rzeczy, które sprawią, że poczujesz się lepiej w Ciele, Umyśle i Duszy.

 

Stosowanie tych małych kroków, sprawi, że po 30 dniach odczujesz korzyści mentalne, zdrowotne oraz duchowe.

 

Dzięki podjęciu wyzwania, każdego dnia uczynisz mały krok w kierunku poprawy jakości Twojego życia, długoterminowo.

Pobierz bezpłatnie checklistę i zacznij już dziś wprowadzać pozytywne zmiany do swojego życia.

 

Jeśli uważasz, że jest ktoś w Twoim otoczeniu, kto również mógłby skorzystać z tego wyzwania, a zarazem podjąć z Tobą tą podróż, to koniecznie podziel się tą stroną z tą osobą. W grupie raźniej!

 

Jesteśmy ciekawe, jak te małe zadania, wpłynęły na Twoje życie. Będziemy bardzo wdzięczne za Twoją opinię. Podziel się z nami swoją historią. Napisz email, zostaw komentarz na Instagram lub na Facebooku.

 

Powodzenia!

Znajdź nas w Social Media